FreshMail.pl

O mnie i o negocjacjach.

Witaj! Mam na imię Maciek, niedawno skończyłem 33 rok swojego życia. Mam cudowną żonę, śliczną córeczkę oraz oczekuję na przyjście syna na świat.

Do mojej rodziny należy także Amstaff, dzięki któremu mocno aktywnie rozpoczynam dzień.

Data umieszczenia pierwszego wpisu na blogu, jest bardzo bliska daty moich urodzin, więc w pewnym sensie w taki sposób uczciłem swój trójkowy jubileusz.

Na blogu będę zamieszczał treści związane z tematem negocjacji oraz aspektami z nimi bezpośrednio oraz pośrednio związanymi. Moim celem jest rozwijanie umiejętności negocjacyjnych u siebie oraz zainteresowanych osób. Codziennie poszerzam swoją wiedzę, którą się interesuję, którą potrafię wykorzystać, a z drugiej strony wiem, że jeszcze przede mną ogrom pracy w tej materii.

Na dzień dzisiejszy zawodowo kroczę po ścieżce rozwoju osobistego, zajmuję się rozwijaniem mojej usługi negocjacji konsumenckich, a teraz także blogowaniem.

Moje doświadczenie zawodowe rozpoczęło się na studiach, kiedy wraz z moim przyjacielem i wspólnikiem otworzyliśmy pierwszy biznes. Po studiach rozpocząłem pracę na etacie w rodzinnym przedsiębiorstwie budowlanym istniejącym od 1992 roku, w czasie której równocześnie prowadziłem jeden, a później dwa, osobne, mniejsze biznesy.
Po 9 latach pracy w firmie, gdzie od 2009 roku byłem w zarządzie firmy a w kwietniu 2013 roku zostałem jej prezesem, nastąpiło ogromne tąpnięcie… w firmie oraz w życiu prywatnym.

Firma została postawiona w stan upadłości a praca, która miała mnie oraz moją rodzinę zabezpieczyć na całe życie zniknęła w niewdzięcznych okolicznościach. Rozkojarzony sytuacją, z żalem do życia i przemyśleniami, musiałem zbudować swój system tożsamości, wartości i przekonań na nowo. Biznesy, które prowadziłem oddałem w dobre ręce, co zresztą musiałem zrobić, aby utrzymać się na powierzchni.

www.e-negocjator.pl

W chwili obecnej pomagam swoim klientom w negocjowaniu umów, w dochodzeniu do porozumienia, oszczędzam dla nich czas i pieniądze. Świadczę usługę, którą nazwałem negocjacjami konsumenckimi. Opiera się ona na bardzo przejrzystych i uczciwych zasadach dla wszystkich 3 stron transakcji. Odnalazłem w niej sposób na życie oraz samego siebie, co sprawia mi wielką radość i poczucie spełnienia.

Doświadczenie na stanowiskach, które wymagało znajomości zagadnienia, chęć rozwoju, zainteresowanie negocjacjami, ciekawość oraz pomysł na to jak to wszystko wykorzystać zaowocowały projektem E-negocjator. Pozwala mi on na praktykowanie umiejętności, którą zamierzam do końca życia sukcesywnie rozwijać i czerpać z niej wymierne korzyści materialne.

Jestem praktykiem sztuki negocjowania, którą chętnie podzielę się z zainteresowanymi na blogu www.jaknegocjowac.pl

Zapraszam do kontaktu i aktywności na blogu.

Do zobaczenia!

Maciek
JakNegocjowac.pl

Poradnik Negocjatora #01

Wpisz się na listę i otrzymaj darmowy PN #01, #02

FreshMail.pl