FreshMail.pl
zarabiać, kiyosaki, bogaty ojciec, pieniądze

Jak zarabiać pieniądze? Bogaty ojciec

Jak zarabiać pieniądze?

Jak zarabiać pieniądze, a tak na prawdę co należy wiedzieć o pieniądzach, aby je pomnażać. Odpowiednie wydawanie i inwestowanie prowadzi do finansowej wolności. Robert Kiyosaki pokazuje nam, jak osiągnąć ten cel.

Robert T. Kiyosaki

Kiyosaki podważa podstawowe poglądy milionów ludzi na całym świecie i poprzez swoją książkę, zmienia sposób myślenia swoich czytelników. Bogaty ojciec, biedny ojciec to podstawy finansów, do których każdy powinien mieć dostęp i to jak najwcześniej! Zapraszam:


Zapraszam do subskrybowania kanału Jak Negocjować na YouTube


Artykuł i wideo przedstawiają subiektywne podejście do omawianego tematu. Jest ono wypadkową nabytej wiedzy, prywatnych doświadczeń oraz spostrzeżeń. Jeżeli decydujesz się stosować tę wiedzę na co dzień, robisz to na własną odpowiedzialność. Każde niewłaściwie zastosowanie wiedzy nie zagraża Twojemu życiu ani zdrowiu.

Jeżeli masz pytania, zapraszam do dyskusji. Zostaw komentarz pod wpisem bądź napisz na adres
blog@jaknegocjowac.pl.

Maciek
JakNegocjowac.pl

  • Książkę czytałam już dawno temu, więc dobrze, że ją omówiłeś, bo mogę sobie przypomnieć parę cennych wskazówek i powrócić do moich przemyśleń.

  • Tomek Leminski

    Ciągle poszerzać swoją wiedzę, od tego zaczną się skuteczne negocjacje np. w banku przy kredycie hipotecznym nikomu nie polecam, za to…polecam serwis https://hipoteki.net/. Idzie o wiele lepiej i oszczędza mi to wycieczek do banku. Każda wizyta mniej to 10 lat więcej życia, uwierzcie 😀

Poradnik Negocjatora #01

Wpisz się na listę i otrzymaj darmowy PN #01, #02

FreshMail.pl