FreshMail.pl
Szuszu, znegocjowani, jaknegocjowac, jak negocjowac

Znegocjowani – Szuszu | Odnów obuw! – wideo

Znegocjowani

Znegocjowani to nowa seria, która w dniu dzisiejszym zawitała na blogu. Przedstawiam w niej wyjątkowe oferty dla społeczności JakNegocjowac.pl, z których możesz skorzystać do czasu ich obowiązywania. Będą one wyróżniały się ceną, rabatem lub kompleksowością oferty, jednak znegocjowani to nie tylko oferta…

Więcej niż oferta

Znegocjowani to nie tylko artykuły i nie tylko oferty, to także relacje wideo dotyczące miejsc, produktów, usług czy wydarzeń. To seria, w której pokażę w jaki sposób korzystać z propozycji partnerów. W jaki sposób do nich dotrzeć, co wyjątkowego przedstawiają, czym się wyróżniają lub po prostu dlaczego oferta jest warta zainteresowania.

Szuszu

Pierwszym oficjalnie znegocjowanym zostaje firma Szuszu, której właściciel wyraził chęć spotkania i negocjacji swojej oferty. Efekty mojego wyjazdu do Katowic, do jednej z placówek firmy możecie zobaczyć poniżej:

Oferta od JakNegocjować*

Wynegocjowana warunki oferty tylko dla widzów kanału „Jak Negocjować”:

-10% ceny na podstawowe usługi (czyszczenie, renowacja, farbowanie)
+ ozonowanie (gratis)
+ impregnacja (gratis)

Przykład:
Czyszczenie + ozonowanie + renowacja
Standardowa cena: od 94 zł
Znegocjowana o 34%!!! (cena od 62 zł)

*- Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżki, powołaj się w Szuszu na Jak Negocjować i koniecznie polub film/zasubskrybuj kanał! 🙂

Dla partnerów

Jeżeli spodobała Ci się proponowana przeze mnie forma prezentacji Twojej usługi/produktu/miejsca i masz ochotę ponegocjować, zapraszam już teraz do kontaktu ze mną poprzez maila: info@jaknegocjowac.pl.

Artykuł i wideo przedstawiają subiektywne podejście do omawianego tematu. Jest ono wypadkową nabytej wiedzy, prywatnych doświadczeń oraz spostrzeżeń. Jeżeli decydujesz się stosować tę wiedzę na co dzień, robisz to na własną odpowiedzialność. Każde niewłaściwie zastosowanie wiedzy nie zagraża Twojemu życiu ani zdrowiu.

Jeżeli masz pytania, zapraszam do dyskusji. Zostaw komentarz pod wpisem bądź napisz na adres
blog@jaknegocjowac.pl.

Maciek
JakNegocjowac.pl

Poradnik Negocjatora #01

Wpisz się na listę i otrzymaj darmowy PN #01, #02

FreshMail.pl